قفسه بایگانی ریلی

کمد و قفسه بایگانی ریلی و دوار “شرکت آدران صنعت

با فایل و کمد بایگانی ریلی ، اسناد خود را بایگانی کنید.

شرکت آدران صنعت با رویکردی جدید در استفاده از حداکثر توضیحات قسمت ریلی زیبایی در طراحی باعث افزایش استفاده از بایگانی ریلی گردیده است.

سیستم بایگانی ریلی از یک ردیف ثابت ( معمولاً کنار دیوار ) و چند ردیف متحرک تشکیل شده است . راهروی مشترک سیستم های بایگانی باعث افزایش فضای مفید اماکن مختلف می گردد این محصول تلفیقی از سیستم های مکانیکی و ثابت است و در دو نوع : روکش بدنه فلزی و ام دی اف می باشد. این سیستم حرکتی به گونه ای طراحی شده که با حداقل انرژی و بدون رسیدن آسیب به کاربر به توان قفسه بایگانی را جا به جا کرده و به اسناد دسترسی پیدا کرد. از این محصول در مراکز بایگانی، ثبتی، اداری، و سازمان ها می توان استفاده کرد.

توجه : تمامی قظعات سیستم های بایگانی ریلی به صورت پیچ و مهره و قابل مونتاژ و دمونتاژ در محل می باشد و تمامی قطعات در صورت مستهلک شدن قابل تعویض در می باشد.

مشخصات فنی سیستم بایگانی ریلی (کمد بایگانی ریلی)

۱ – عملیات رنگ آمیزی الکترو استاتیک چرمی توسط سیستم بسیار مجهز خط رنگ ( conveyer belt ) این شرکت ابتدا ۶ مرحله چربیگیری، فسفاتاسیون و خنثی سازی و آبشویی شده که از هر نوع آلایندگی عاری می گردد. سپس به وسیله کوره خشک کن با دمای ۱۸۰-۲۰۰ درجه سانتی گراد پخت می گردد.

۲ – ستون نگهدارنده با ۴ خم به شکل قوطی پروفیل (مقاومت بیشتر) با ورق ۲mm کلاف، که از ورق روغنی ۱mm – ST/12 پرسکاری و پانچ شده است.

۳ – کلاف شاسی با ناودانی با ضخامت ۲mm به صورت پیچ و مهره ای که قابلیت مونتاژ و دمونتاژ و تغییر جهت فرمان در هنگام نصب یا حتی بعد از آن می باشد.

۴ – سقف ها از قوطی پروفیل (۳۰*۲۰) با کاور ورق روغنی می باشد.

۵ – طبقات با خم کاری سه لایه در قسمت جلو و عقب که در صورت درخواست پل ساپورت در قسمت کف با تحمل ۲۰۰-۱۵۰ کیلوگرم بار به طور گسترده می باشد.

۶ – جنس بدنه از ورق روغنی فولاد مبارکه که سپاهان (۱۲ ST/به ضخامت ۱mm می باشد.

۷ – یاطاقانها از نوع UCFL204 با شافت ۲۰mm و دارای استاندراد CE می باشد.

۸ – زنجیرها به صورت ۴۲۰ صنعتی دوبل می باشد.

۹ – سیستم انتقال قدرت به صورت گیربکس و دنده درگیر می باشد.

۱۰ – قطعات به صورت پیچ و مهره و قابل مونتاژ و مونتاژ در محل را می باشد.

۱۱ – بونیت ثابت با ورق روغنی ST/12 در قسمت پشت پوشیده می شود.

۱۲ – فرمان هندل از جنس آلمینیوم و با روکش رنگ الکترواستاتیک می باش.

۱۳ – کابه قطعات در صورت مستهلک شدن به سهولت قابل تعویض می باشد.

۱۴ – ریل کف از میل ترانس ۲۰ mm دو پولیشه می باشد.

۱۵ – ارتفاع طبقات مطابق با ارتفاع کلاسور و پوشه ها قابل تنظیم می باشد.

۱۶ – جهت استحکام بیشتر یونیتها در برابر بارهای سنگین از سیم بکسل نمره ۶ استفاده شده که متصل به مهارکش قابل تنظیم بوده و سیستم را  مستحکم می سازد.

۱۷ – سیستم علاوه بر درب یونیتها که از ورق ST12 به ضخامت ۱ mm می باشد، دارای قفل مرکزی بوده که امکان قفل کلیه یونیتها و حفاظت مطلوب را میسر می سازد.

۱۸ – چرخها از جنس چدن نشکن با تراشکاری قرقره ای دقیق می باشد.

۱۹ – پانل ها از ورق روغنی و هر یونیت دارای ۲ پنل راست و چپ می باشد.

۲۰ – گارانتی و خدمات پس از فروش که کلیه محصولات شرکت آدران صنعت دارای ۵ سال گارانتی بدون قید و شرط و ۱۲ سال خدمات پس از فروش می باشد.