پارتیشن اداری

پارتیشن اداری دو جداره تولید شده توسط این مجموعه دارای ضخامت ۱۲ سانتیمتری می باشد ، ام دی اف بکار رفته از نوع مرغوب ۱۶ میل و ضد خشخش با روکش اچ پی ال که در ستون ها و پایه سر تا سری از ام دی اف ۲۵ میل استفاده شده نوار لبه ها با نوار پی وی سی ۲ میل روکش شده اند.

پارتیشن اداری

اتصالات بلوک ها با روش الیت (نوعی پیچ خاص که به صورت عمود بر سطح دو پیچی افقی دیگر را میچرخاند) بوده و هیچ پیچی روی لبه بدنه و ظاهر ام دی اف پارتیشن اداری مشاهده نمی شود . اتصال دربها به چهار چوب یا سه عدد لولای فولادی با روکش کروم و همراه با دستگیره و قفل از جنس درجه یک است.

پنجره ها با قاب فارسی بر از نوع اتصال پروانه ای با شیشه دو جداره ساده ۶ میل با کرکره سوئدی و لومدار ۱۶ میل یا تک جداره سند بلاست با طرح های متنوع و سفارشی مانند حک کردن لوگو یا نام میباشد.

در شکل زیر میتوانید .حالتهای مختلف مدل پارتیشن اداری را مشاهده فرمایید و با توجه به نیاز و محل مورد نظر برای نصب پارتیشن بهترین و مطمئن ترین انتخاب را داشته باشید. همانطور که مشاهده می فرمایید میتوان پارتیشن را تمام ام دی اف و بدون ششیشه استفاده نمود که درمکانی نور مهم نیست و نمیخواهیم دید داشته باشیم و صدا بیشتر گرفته شود بهترین گزینه است .

در حات بعدی قسمت پایین پارتیشن MDF و بالا شیشه میباشد که معمولا بلوک پایین ارتفاع ۸۰ سانتیمتر و قسمت شیشه ۱۲۰ سانتی متر میباشد. نکته :در صورتی که در دیواره پارتیشن درب داشته باشیم حداقل ارتفاع ۲۰۵ سانتی متر می باشد.

در حالت بعدی میتوان پارتیشن را به صورت تمام شیشه سفارش داد که بنا به در خواست مشتری قابل اجراست بهتر است دراین حالت ۴۰ سانتی متر از پایین پارتیشن MDF باشد و مابقی شیشه که در قالب ۷ سانتی متری ام دی اف محصور شده این کار جهت ایمنی بیشتر بابت امکان شکستگی شیشه میباشد. در حالتهای بعدی امکان نصب و ایجاد ماژولهابر روی دیواره این پارتیشن های ادرای را میبینیم که قابل نصب و اجرا میباشد.