تماس با آدران صنعت

شرکت آدران صنعت با پشتوانه نزدیک به ۲۰سال تجربه به دنبال ایجاد پویایی و تحرک در صنعت نگهداری کالا و اسناد بوده و تلاش دارد تا با ارائه جدیدترین و به‌روزترین تکنولوژی‌ها و آخرین دستاورد های روز دنیا فاصله موجود بین کشور عزیزمان ایران و کشورهای پیشرفته در صنعت قفسه بندی اداری و انبار را از بین ببرد.
شرکت آدران صنعت بر اساس سند چشم انداز خود در نظر دارد که بهترین شرکت در صنعت نگهداری اسناد و کالا در کشور تبدیل شده و با صادرات به کشورهای منطقه گامهای موثری را برای توسعه و پیشرفت شرکت بردارد.
شرکت آدران صنعت با ارائه مشاوره و اجرای راهکارهای خلاقانه برای نگهداری کالا و اسناد به منظور بهره وری با در نظر گرفتن بهترین راهکار و بهینه سازی فضاهای اداری به مشتریان محترم خود خدمت رسانی کند.

این شرکت مفتخر است با بهره گیری از جدیدترین سیستم های بایگانی ، بایگانی اسناد شما را با تجهیزات اداری نوین و چشمگیر همچون کمد های ریلی بایگانی و کمد دوار و اجرای قفسه های اداری و بایگانی اسناد به خوبی انجام دهد.

شرکت آدران صنعت

مجری نصب

آدرس کارخانه: کیلومتر ۱۰ جاده خاوران – شهرک صنعتی فرون آباد دوم – حاجی آباد – انتهای خیابان بیابانگرد – کوچه سوم – پلاک ۸

شماره تماس : ۰۹۳۶۲۱۲۱۵۲۰